para wtulona w siebie siedzi przy ognisku na plaży

Co robić w wakacje we dwoje?

Wakacyjny, letni czas to najprawdopodobniej najbardziej romantyczny okres w roku. Długie ciepłe wieczory i słoneczne dni dają poczucie, że życie należy do nas i mamy ochotę czerpać z niego jak najwięcej. Ostatnią rzeczą, którą mamy ochotę robić w lecie jest siedzenie w zamkniętym pomieszczeniu. Często jednak nie mamy pomysłu na to, jak spędzić wakacje we dwoje. Niezależnie czy wyjeżdżamy czy zostajemy w mieście, jest wiele możliwości na wspólne spędzenie romantycznego czasu na świeżym powietrzu. Co robić w wakacje z drugą połówką? Przygotowaliśmy kilka propozycji na wakacyjną randkę. Zachęcamy do wypróbowania. Może któraś z tych aktywności zostanie Waszą ulubioną? 🙂 

10 pomysłów na wakacyjną randkę

  1. Wycieczka rowerowa to bardzo przyjemna forma ruchowego relaksu. Dodatkowo na rowerze bardzo dobrze zwiedza się okolicę! Może odkryjecie razem jakieś nowe miejsce?
  2. Plaża – nad morzem, jeziorem czy rzeką jest wyjątkowym miejscem. Można spędzić na niej czas w gorący dzień, pooglądać zachód słońca, a nawet posiedzieć na piasku nocą, z kocykami, winem i świeczkami. Czy może być coś bardziej romantycznego?!
  3. Sport! Tenis, koszykówka, bieganie – jest wiele sportów, które latem można uprawiać na zewnątrz. Wystarczy, że znajdziecie tylko trochę miejsca w parku albo boisko na świeżym powietrzu. Będziecie się świetnie bawić!
  4. Spacer w nieznane – spacery to aktywność, którą nie każdy lubi, ale jest w niej coś magicznego, jeśli spaceruje się z ukochaną osobą (szczególnie wieczorem i nocą). Ma się wtedy czas na pasjonujące rozmowy, a także odkrywanie nowych miejsc. Najbardziej ekscytujące jest wędrowanie bez mapy i wyznaczonego celu, koniecznie spróbujcie!
  5. Seans w kinie plenerowym – nie chcąc tracić dobrej pogody, latem rzadziej chodzimy do kina. Jednak istnieje alternatywa – można oglądać filmy w plenerze! Kina plenerowe mają magiczny klimat!
  6. Dobre jedzenie – w wielu restauracjach można usiąść w magicznych letnich ogródkach, w których obiad smakuje wyjątkowo. Wybierzcie takie miejsce i zjedzcie jakieś sezonowe danie ze świeżymi warzywami i owocami, które w lecie smakują najlepiej!
  7. Planszówki lub karty! Podczas długich letnich i ciepłych wieczorów, w planszówki najlepiej gra się na tarasie lub balkonie!
  8. Atrakcje wodne – latem istnieje mnóstwo możliwości na spędzenie czasu nad wodą. Możecie wybrać zarówno kajaki, rowerki wodne, rejs statkiem, jak i aquaparki z dużą ilością zjeżdżalni!
  9. Piknik w środku lasu lub na łące – kiedy pogoda sprzyja, warto wybrać się na piknik na łonie natury. Słuchanie pięknego śpiewu ptaków i szumu wiatru może sprawić Wam niesamowitą przyjemność. No i jest duża szansa, że na łące lub w lesie będziecie zupełnie sami… 🙂
  10. Koncert – w wakacje odbywa się mnóstwo koncertów, a także imprez i wydarzeń plenerowych! Wybierzcie artystę, którego lubicie i dajcie się porwać letniej muzyce!

Co robić w wakacje we dwoje?

Lato to taki czas, kiedy kochamy się jeszcze bardziej i chcemy tworzyć jak najwięcej wakacyjnych wspomnień we dwoje. Wakacje można wykorzystać na wiele sposobów, mamy nadzieję, że skorzystacie również z naszych pomysłów. Życzymy Wam gorącego i długiego lata!