mężczyzna całujący kobietę w opasce na oczach

Erotyczne fantazje kobiet – BEZ TABU!

Erotyczne fantazje kobiet – BEZ TABU!

Fantazje zajmują ciekawy obszar ludzkiego umysłu, rodzą się w pozbawionej wstydu podświadomości. Kiedy zanurzymy się w świat fantazji kobiet odkryjemy, że odzwierciedlają one ich głęboko skrywane aspiracje i pragnienia w różnych dziedzinach i o różnym charakterze. Czy dotyczą także seksualności? Mówi się, że mężczyźni myślą tylko o seksie – a co z kobietami? Wbrew powszechnym mitom kobiety także myślą o seksie, a ponad jedna trzecia z nich otwarcie przyznaje, że ma erotyczne fantazje! Pozostała część pań fantazjuje, jednak wstydzi się do tego przyznać – tylko w wyobraźni mogą wszystko, bez cenzury i obaw. Na szczęście coraz więcej z nich nabiera odwagi i uświadamia sobie, że w swoich seksualnych wyobrażeniach nie są same – do czego przyczyniają się bijące rekordy popularności powieści erotyczne. Sprawdźmy o czym marzą i poznajmy erotyczne fantazje kobiet bez tabu!

Czym są fantazje seksualne?

Fantazje seksualne to wyobrażenia mające charakter erotyczny, przedstawiają różne osoby, sytuacje i doświadczenia. Mogą być realistyczne, a mogą odbiegać od rzeczywistości, czerpią z doświadczeń danej osoby oraz informacji zewnętrznych tj. dźwięki, obrazy, rozmowy czy opowieści. Fantazje podniecają, odzwierciedlają intymne pragnienia i potrzeby seksualne.

Dlaczego kobiety fantazjują?

Fantazjowanie to naturalny objaw pracy mózgu, mechanizmy te mogą mieć podłoże:

 • psychologiczne – jako ukryte pragnienia;
 • biologiczne – jako naturalny temperament seksualny człowieka;
 • fizjologiczne –  jako podtrzymywanie napięcia w układzie nerwowym.

Ukryte tęsknoty często powstają nieświadomie, służą nie tylko zaspokojeniu fizycznych pragnień, lecz także eksploracji własnego ciała. Erotyczne scenariusze powstają pod wpływem nienasycenia i frustracji, z drugiej strony mogą być częścią masturbacji lub seksu partnerskiego, czy nawet formą gry wstępnej. Jedno jest pewne: fantazje erotyczne budują kobiecą seksualność i są normalnym elementem psychiki ludzkiej.

zamyślona kobieta z wiatrem we włosach

Korzyści z fantazjowania

Możliwość fantazjowania przynosi chwile wytchnienia oraz otwiera furtkę do bujnego życia seksualnego! Pozytywnie wpływa na samopoczucie, poprawia uważność, podnieca i umożliwia przeżywanie orgazmów. Erotyczne wyobrażenia pozwalają stworzyć „listę życzeń seksualnych”. Warto podkreślić, że dla wielu kobiet samo fantazjowanie jest wystarczające – nie mają potrzeby realizować tych ukrytych pragnień, natomiast niektóre panie wcielają je w życie.

Najczęstsze fantazje seksualne

Erotyczne fantazje ewoluują, a Polki są coraz bardziej wyzwolone i świadome swoich potrzeb seksualnych. Jakie są ich głęboko ukryte pragnienia i aspiracje? Dotyczą sfery romantycznej, intymnej, zmysłowej, mogą być nawet perwersyjne. Każda z pań jest wyjątkowa i ma indywidualne preferencje seksualne, to co je łączy to fakt, że większość posiada fantazje erotyczne! Ujawniamy 12 najczęstszych tęsknot kobiet – bez tabu.

 • Seks oralny

Forma zbliżenia jaką jest seks orany bardzo często stanowi element fantazji erotycznych kobiet. Panie fantazjują o tym doświadczeniu w kontekście eksploracji nowych technik, odczuwania przyjemności, a także dawania przyjemności swojemu partnerowi. Seks oralny przynosi orgazm i buduje silną więź emocjonalną między partnerami.

 • Igraszki w miejscu publicznym

Fantazje erotyczne dotyczą eksploracji nowych doświadczeń seksualnych, odkrywania różnych pozycji, technik, a także… miejsc. Wyobraźnię wielu kobiet rozpala seks w miejscu publicznym – w kinie, windzie, samolocie, samochodzie czy na plaży. Są to miejsca związane z szybkim, spontanicznym seksem, a także możliwością bycia przyłapaną „na gorącym uczynku”.

 • Dominacja partnera nad kobietą

W fantazjach związanych z dominacją chodzi o wcielenie się w role: osoby przejmującej kontrolę oraz uległej. Kobiety chcą czerpać przyjemność z bycia uległą oraz ze spełniania rozkazów w zabawach seksualnych. Fantazje dotyczą pieszczot czy pocałunków, a także zaawansowanych praktyk BDSM z użyciem gadżetów. Przy wdrażaniu marzeń w życie wszelkie czynności powinny być wykonywane za zgodą obu stron, z zachowaniem marginesu bezpieczeństwa.

 • Przejęcie kontroli nad mężczyzną

Wiele kobiet fantazjuje także o odwróceniu ról i przejęciu całkowitej kontroli nad mężczyzną. Współczesne społeczeństwo zaczyna akceptować różnorodność fantazji seksualnych, w tym te związane ze zamianą ról tradycyjnie przypisywanych płciom. Kobiety marzą o związaniu mężczyzny i wydawaniu mu poleceń. Jeżeli fantazje przechodzą do rzeczywistości, należy ustalić „hasło bezpieczeństwa”, po którym obie strony będą musiały przerwać zabawę szanując swoje granice.

 • Niewierność

Wśród erotycznych kobiecych fantazji pojawiają się także scenariusze związane z niewiernością. Mogą wynikać z różnych czynników, tj. pragnienie odmiany, chęć spontaniczności i bycia przyłapaną. Pojawienie się takich fantazji nie oznacza (zazwyczaj) pragnienia zdrady w rzeczywistości.

 • Seks z byłym partnerem

Scenariusze związane z uprawianiem seksu z byłym partnerem są także częstą fantazją kobiet. Dlaczego? Przywołują emocjonalne wspomnienia i doświadczenia z poprzednich związków. Warto zauważyć, że takie fantazje nie oznaczają chęci powrotu do ex, wynikają z potrzeby zrozumienia emocji z poprzedniego związku.

 • Seks ze sławną osobą

Popularne osoby są źródłem inspiracji i bywają obiektami pożądania. Erotyczne fantazje kobiet dotyczące uprawiania seksu z gwiazdą są wynikiem fascynacji, jaką kobieta odczuwa wobec konkretnej postaci publicznej. Mężczyźni znani z ekranów powodują szybsze bicie serca ze względu na swój wygląd i zachowanie – są nieosiągalni, a to podnieca.

 • Seks z nieznajomym

Seks z nieznajomym może być obecny w wyobraźni wielu kobiet, jest źródłem ekscytacji zmysłowej. Fantazjowanie o spotkaniu z nieznajomym, budowaniu intymności i doświadczeniu nieznanego daje kobietom anonimowość, możliwość bycia prawdziwą i pozbawioną zahamowań – bez konsekwencji.

 • Seks z kobietą

Wyobrażanie sobie intymności z osobą tej samej płci może być dla niektórych kobiet źródłem zmysłowej ekscytacji. Jest całkowicie normalne, że kobiety heteroseksualne chciałyby sprawdzić, jak to jest uprawiać seks z inną kobietą, bez tłumaczenia, gdzie dotknąć i jak pieścić, aby doprowadzić do orgazmu.

 • Odgrywanie ról i przebieranki

Intrygujący obszar fantazji erotycznych kobiet obejmuje przebieranki i odgrywanie ról. Kobiety marzą o wcieleniu się w określoną postać np. z ulubionego filmu czy o odgrywaniu scenek z życia pielęgniarki i pacjenta. Przebieranki to doskonała zabawa, która może zbliżyć i urozmaicić życie erotyczne.

kobieta w stroju króliczka
 • Seks grupowy

Niektóre panie mogą marzyć o trójkącie, orgii czy innych formach seksu grupowego. Wizja seksu z wieloma osobami jest dla nich ekscytująca, jednak w rzeczywistości rzadko przechodzi do jej realizacji.

 • Romantyczna więź

Romantyzm dla wielu kobiet oznacza doświadczanie miłości, czułości i głębokiej więzi emocjonalnej – nic więc dziwnego, że kobiety fantazjują o nawiązaniu romantycznej więzi z drugą osobą. Fantazje mogą obejmować romantyczne kolacje, wspólne spędzanie czasu w urokliwych miejscach, erotyczne masaże, szeptanie do ucha czy intymne chwile pełne czułości i zrozumienia. Wizja romantycznej więzi podkreśla emocjonalny aspekt intymności.

Jakie jeszcze fantazje seksualne mają kobiety?

Najczęściej występujące fantazje seksualne kobiet to:

 • używanie gadżetów erotycznych,
 • uprawianie seksu w nowym miejscu – innym niż sypiania, np. na łonie natury,
 • seks z ukochanym partnerem,
 • namiętne pocałunki,
 • bycie rozbieraną oraz rozbieranie się przed kimś,
 • wizja bycia pożądaną przez faceta,
 • masturbacja ręką partnera,
 • bycie związaną i podduszaną delikatnie przez partnera,
 • romantyczna kolacja, a po niej seks,
 • wypróbowanie nowych pozycji seksualnych,
 • wspólna kąpiel z partnerem.
wspólna kąpiel kobiety i mężczyzny w jacuzzi przy winie

Czy mówić partnerowi o swoich fantazjach erotycznych?

Otwarta komunikacja w związku jest kluczowa, również w kontekście fantazji erotycznych. Rozmowa na temat swoich pragnień może przyczynić się do lepszego zrozumienia, wzmocnienia więzi emocjonalnej oraz ożywienia życia intymnego. Oto punkty, które warto wziąć pod uwagę:

 1. Wybierz odpowiedni moment, kiedy oboje jesteście zrelaksowani i gotowi na szczerą rozmowę.
 2. Zapytaj partnera o jego fantazje, to stworzy atmosferę otwartości i wzajemnego zrozumienia.
 3. Bądź szczera – podkreśl, że celem rozmowy jest dzielenie się swoimi uczuciami i pragnieniami. 
 4. Szanuj granice i komfort partnera, jeśli rozmowa o konkretnej fantazji budzi dyskomfort, przestań i wróćcie do tematu wtedy, gdy oboje będziecie gotowi.
 5. Przygotuj się na różne reakcje – partner może być zaskoczony, ciekawy lub zmieszany.
 6. Jeśli oboje jesteście gotowi – realizujcie wspólne fantazje.

Fantazje kobiet są równie zróżnicowane, jak i same kobiety. Każda z pań ma unikalne pragnienia, które są związane z osobistymi doświadczeniami i wartościami. Erotyczne marzenia są niezwykle ważnym elementem życia, pokazują bogactwo wyobraźni. Część fantazji może być zrealizowana w rzeczywistości, a część zostać jedynie w sferze wyobraźni – warto pytać swoje wybranki o ich fantazje, wbrew pozorom kobiety mają ich sporo.

Sprawdź nasze erotyczne wyzwanie dla par, może wśród zadań znajdzie się coś, z listy Twoich fantazji?

Przy tej muzyce spełnisz wszystkie swoje fantazje. Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *