mężczyzna i kobieta leżą w łóżku z słuchawkami w uszach trzymając się za ręce

7 najseksowniejszych utworów do sypialni

Muzyczne afrodyzjaki

Atmosfera w sypialni jest niezwykle ważną sprawą. Żeby noc była jeszcze lepsza, a doznania przyjemniejsze, warto zadbać o atmosferę w sypialni. Odpowiednio dobrana muzyka może mieć duży wpływ na życie seksualne. Z tego powodu stworzyliśmy nasz kanał na youtube – Bedroom Music and ASMR. Prezentujemy na nim sensualne utwory, które są idealnym tłem do namiętnych uniesień. Pełna erotycznych dźwięków romantyczna muzyka pobudza zmysły i stwarza napięcie, które długo unosi się w powietrzu. Nasze sensualne melodie to połączenie dźwięków soulu, r’n’b i hip hopu. Nie są one jednak piosenkami w pełnym tego słowa znaczeniu, nie mają słów, nie są wykonywane przez wokalistów. Pozbawia ich to czasem tej części w utworze, która jest najbardziej podniecająca, a mianowicie ludzkiego głosu. Dlatego postanowiliśmy sporządzić listę popularnych piosenek, w których głos wykonawcy stanowi jeden z głównych czynników wywołujących zmysłowe doznania. 

Najbardziej podniecające piosenki do sypialni

Każdy czasem ma ochotę posłuchać znanych i lubianych „klasyków”. Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Was listę najbardziej podniecających piosenek, które idealnie nadają się do sypialni. Oczywiście, każdy ma inny gust, ale niektóre znane piosenki aż proszą się o włączenie ich podczas erotycznego uniesienia. Pobudzające zmysły romantyczne utwory mogą wytworzyć w sypialni tak gorącą atmosferę, że nie będziecie chcieli z niej wychodzić. 

Oto nasze sugestie najbardziej seksownych piosenek wszechczasów:

  1. Nina Simone – I put a spell on you

Hipnotyzujący głos wokalistki w połączeniu z bluesowymi dźwiękami gitary tworzy bardzo namiętną atmosferę. Niech erotyczny czar zostanie rzucony także na Was! 

  1. Chris Isaak – Wicked Game

Ten utwór, jak mało który, tak bardzo emanuje pożądaniem. Zmysłowy głos Isaaka i miękka melodia, w której można się wręcz rozpłynąć. No i ten teledysk! Naszym zdaniem dzieło sztuki.

  1. Peggy Lee – Fever

Z tej piosenki wprost wylewa się seks. Oszczędny, ale bardzo treściwy udział instrumentów w tym utworze, wytwarza atmosferę tajemniczości. Z kolei eteryczny głos Peggy Lee buduje niezwykle silne napięcie. Wykorzystajcie je dobrze! 

  1. Madonna – Justify My Love

Repertuar tej artystki wypełniony jest piosenkami o erotycznej treści. Ten utwór szczególnie się wśród nich wyróżnia, a to za sprawą niezwykle seksownego i namiętnego głosu Madonny. Wokalistka właściwie nie śpiewa, a recytuje tekst, snując fantazje o miłosnych uniesieniach. W dodatku to chyba najbardziej erotyczny teledysk, jaki widzieliśmy!

  1. Berlin – Take My Breath Away

Dobrze znana, niepozorna melodia, którą słyszeliście w życiu wiele razy. Jednak, gdyby się wsłuchać w to wolno sunące tempo i głęboki głos wokalistki… napięcie zaczyna rosnąć, a pożądanie szybuje w górę.

  1. Ellie Goulding – Love Me Like You Do

Piosenka, która stała się hitem za sprawą filmu „50 twarzy Grey’a” została doskonale dobrana do filmu. Będzie idealna na ten moment zbliżenia, w którym tempo i temperatura gorączkowo rośnie. 

  1. Marvin Gaye – Sexual Healing

Solowe dźwięki i ponadczasowy głos Marvina Gaye, który śpiewa o tym, że jest „nagrzany jak piekarnik”, to muzyka, której potrzebujecie w sypialni. Zaufajcie nam. 

Mamy nadzieję, że z naszymi propozycjami najseksowniejszych piosenek do sypialni dobrze spędzicie wieczór, a także noc… 🙂